Ogłoszenia parafialne

/ XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

14 października 2023

1.        Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15.

2.        Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele i uroczystości o godz. 17.15. Różaniec z udziałem dzieci w środy o godz. 17.00.

3.        Dziś obchodzimy XXIII Dzień Papieski. W kościołach odbywa się tradycyjna zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

4.        Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę są proszeni o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

5.        W piątek 20 października o godz. 19.00 na plebanii spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania  – grupa drugoroczna.

6.        W piątek 20 października Msza św. w intencji prześladowanych chrześcijan o godz. 19.30.

7.        W związku z remontem kościoła, aż do odwołania, Msze św. w dni powszednie i soboty rano będą odprawiane w kaplicy Łazarza. W soboty wieczorem i niedziele – w kościele. Kaplica Adoracji jest dostępna bez zmian.

8.       Wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

9.        W przyszłą niedzielę 22 października, jak co roku, będziemy liczyć wiernych.

10.     Zachęcamy do wzięcia jesiennego numeru gazety parafialnej „Uwierzyć”.

11.      Serdecznie zapraszamy na katechezy zwiastowania dla dorosłych i młodzieży. Katechezy, połączone ze świadectwem działania Boga, będą dotykać życia i ogłaszać miłość Bożą. W każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19:30 w kaplicy Łazarza (wejście z boku kościoła), począwszy od 16 października do końca listopada. Na czas katechez przewidziana jest opieka do dzieci w kawiarni parafialnej.