Ogłoszenia parafialne

/ XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

11 października 2020

1. Dziś obchodzony jest XX Dzień Papieski pod hasłem Totus Tuus. Z tej okazji taca będzie przeznaczona na rzecz Funduszu Stypendialnego dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.

2. Spotkanie dla młodzieży kontynuującej przygotowanie do bierzmowania, jak i dla młodzieży chcącej rozpocząć przygotowanie, odbędzie się we wtorek 13 października o godz. 19.30 w kościele.

3. Msza św. z okazji 60. rocznicy urodzin księdza proboszcza zostanie odprawiona w niedzielę 18 października o godz. 12.30.

4. Schola działająca przy naszej parafii zaprasza wszystkich chętnych: dzieci, młodzież i rodziców, którzy śpiewem i grą na instrumencie chcieliby Chwalić Pana oraz wspólnie się modlić. Próby odbywają się w soboty i niedziele o godz. 10.00. Schola śpiewa na Mszy św. w niedzielę o godz. 11.00, jak również zaprasza na śpiewane adoracje Najświętszego Sakramentu w pierwsze piątki miesiąca o godz. 21.00 oraz pozostałe piątki o godz. 19.00.

5. Domowe Kręgi Biblijne zapraszają wszystkie osoby chcące być bliżej ze Słowem Bożym na doroczny dzień skupienia, który odbędzie się w najbliższą sobotę 17 października w kawiarni parafialnej od godziny 10.00. Chętnych prosimy o zgłoszenia do ks. Roberta Walantyka do środy włącznie. Pozostałe informacje na plakatach wywieszonych w kruchcie kościoła.

6. W przyszłą niedzielę 18 października, jak co roku, odbędzie się badanie niedzielnych praktyk religijnych.

7. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele i uroczystości o godz. 17.15. Różaniec z udziałem dzieci w środy o godz. 17.00.

8. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.