Ogłoszenia parafialne

/ XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

2 października 2016

1. Nabożeństwo do św. Michała Archanioła we wtorek po Mszy św. o 18.00.

2. Katechezy dla dorosłych i młodzieży rozpoczynają się dzisiaj o 19.00. Kolejne w poniedziałki i czwartki o 19.30.

3. Październikowe nabożeństwa różańcowe odprawiane są w naszej parafii od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o 17.15. Rozważania dla dzieci w poniedziałki i środy.

4. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w następną niedzielę proszeni są o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek Adoracja od Mszy św. wieczornej do 20.00. W piątek spowiedź w czasie Mszy św. oraz od 17.30 do 20.00. Adoracja w piątek do 20.15. Tego dnia odwiedzamy chorych.

6. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych chcących ochrzcić dzieci w październiku i listopadzie odbędzie się w najbliższą sobotę o 10.00 w kaplicy św. Łazarza.

7. Msza św. dla dzieci pierwszokomunijnych i spotkanie formacyjne dla rodzin w przyszłą niedzielę o 16.00.

8. Chętnych, którzy chcieliby opowiedzieć o historii Włoch w okresie II Wojny Światowej zapraszamy do zgłaszania się do zakrystii, kancelarii albo do ks. Jacka.

9. Ukazał się kolejny numer naszego pisma „Uwierzyć” a w nim artykuły o wychowaniu, nowych patronach naszej parafii, oraz wywiad z ks. bp Michałem Janochą.