Ogłoszenia parafialne

/ XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

8 października 2023

1.         Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15.

2.        Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele i uroczystości o godz. 17.15. Różaniec z udziałem dzieci w środy o godz. 17.00.

3.        W poniedziałek 09 października o godz. 17.15 wypominki. Po nich Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.

4.        Domowe Kręgi Biblijne zapraszają na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 12 października w kawiarni parafialnej po Mszy świętej wieczornej.

5.        W piątek 13 października po Mszy św. wieczornej różaniec fatimski.

6.        W sobotę 14 października w naszej parafii odbędzie się Dekanalny Dzień Nauczyciela. Mszy św. o godz. 11.00 będzie przewodniczył ksiądz Biskup Michał Janocha. Zapraszamy wszystkich nauczycieli i pracowników szkół i przedszkoli na uroczysty Dzień Edukacji. Osoby chętne do udziału, prosimy o zgłoszenia do kancelarii.

7.        W piątek 13 października w godzinach 16.00-17.00 parafialny Zespól Caritas będzie wydawał produkty żywnościowe osobom potrzebującym z naszej parafii

8.        W niedzielę, 15 października przypada XXIII Dzień Papieski. Tego dnia odbędzie się tradycyjna zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

9.        W związku z remontem kościoła, aż do odwołania, Msze św. w dni powszednie i soboty rano będą odprawiane w kaplicy Łazarza. W soboty wieczorem i niedziele – w kościele. Kaplica Adoracji jest dostępna bez zmian.

10.      W dniach 14 – 20 stycznia 2024 r. jest organizowana pielgrzymka do Ziemi Świętej śladami Chrystusa. Szczegółowe informacje u księdza Roberta.

11.       Wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.


W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie:

śp. Franciszek Tworożyński

śp. Marianna Gawęda

śp. Kazimierz Chmiel