Ogłoszenia parafialne

/ XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

3 października 2021

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele i uroczystości o godz. 17.15. Różaniec z udziałem dzieci w środy o godz. 17.00.

2. We wtorek 05 października po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

3. Rodziców chcących ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę, prosimy o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

5. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko w październiku odbędzie się w sobotę 09 października o godz. 9.30.

6. W niedzielę, 10 października przypada XXI Dzień Papieski, obchodzony pod hasłem Nie lękajcie się. Tego dnia odbędzie się tradycyjna zbiórka do puszek na rzecz Funduszu Stypendialnego dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.

7. Z powodu problemów zdrowotnych, dekretem ks. Kardynała Kazimierza Nycza, ks. kanonik Zenon Piskorski został przeniesiony do Domu Księży Emerytów w Kiełpinie. Dziękujemy Bogu za obecność ks. Zenona w naszej parafii. Bóg zapłać za wszelkie dobro jakie otrzymaliśmy dzięki jego posłudze kapłańskiej.

8. Młodzież z klas 8 szkoły podstawowej oraz 1 klas szkół ponadpodstawowych zapraszamy na kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową na adres kancelarii parafialnej (dostępny na stronie parafii) do 20 października 2021 roku.

9. Młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania oraz nowych kandydatów zapraszamy do uczestnictwa w obowiązkowej spowiedzi pierwszopiątkowej. Spowiedź odbywa się w naszej parafii 15 minut przed Mszą świętą oraz w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu w godzinach 19-20.

10. W niedzielę 17 października po raz kolejny organizujemy akcję krwiodawstwa. Zachęcamy do udziału w akcji.

11. W związku z licznymi pytaniami informujemy, że przewidujemy zamknięcie naszego cmentarza dla nowych pochówków w połowie przyszłego roku. Jest to spowodowane wieloletnim brakiem decyzji ze strony władz Miasta Stołecznego Warszawy odnośnie poszerzenia terenu cmentarza.