Ogłoszenia parafialne

/ XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

4 października 2020

1. Od poniedziałku 05 października będzie dostępna książka intencji na rok 2021.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele i uroczystości o godz. 17.15. Różaniec z udziałem dzieci w środy o godz. 17.00.

3. We wtorek 06 października po Mszy św. wieczornej w kawiarni parafialnej spotkanie Bractwa św. Michała Archanioła.

4. Próba i spowiedź dla przed rocznicą I Komunii Świętej w piątek 09 października o godz. 14.00.

5. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko w październiku odbędzie się w sobotę 10 października o godz. 9.30 w kaplicy Łazarza.

6. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę są proszeni o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

7. W niedzielę 11 października zapraszamy dzieci do sali teatralnej na przedstawienie pt. „Czarny garnek” w wykonaniu teatru „Bliżej Nieba” z parafii Objawienia Pańskiego w Bliznem. Spektakl rozpocznie się o godz. 12.00. Wstęp wolny.

8. Spotkanie dla młodzieży kontynuującej przygotowanie do bierzmowania, jak i dla młodzieży chcącej rozpocząć przygotowanie, odbędzie się we wtorek 13 października o godz. 19.30 w kościele.

9. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

10. Ostatni numer został źle wydrukowany. Możecie państwo trafić na egzemplarze z reklamą firmy narzędziowej. Za błąd parafia nie ponosi odpowiedzialności. W imieniu drukarni bardzo przepraszamy. Zapewniamy, że wyciągniemy wnioski z tego wydarzenia.