Ogłoszenia parafialne

/ XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

5 października 2019

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele i uroczystości o godz. 17.15. Różaniec z udziałem dzieci w piątki o godz. 17.00.

2. W niedzielę 13 października nabożeństwo różańcowe będzie połączone z nabożeństwem fatimskim.

3. Od poniedziałku będzie dostępna książka intencji na rok 2020.

4. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę proszeni są o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

5. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do śpiewania w scholi. Kolejna próba odbędzie się w sobotę 12 października o godz. 9.30.

6. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko w październiku odbędzie się w sobotę 12 października o godz. 9.30 w kaplicy Łazarza.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się pierwsze spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców.

8. W niedzielę, 13 października br. przypada XIX Dzień Papieski pod hasłem: Wstańcie, chodźmy! Tego dnia odbędzie się także zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

9. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

10. Fundacja im. ks. prof. Ryszarda Rumianka zaprasza dzieci na tegoroczną edycję Klubu Młodego Odkrywcy, w tym semestrze zatytułowaną „Optyka i światło”. Zajęcia pokazowe odbędą się we wtorek 08 października o godz. 17.00. Zajęcia są bezpłatne. Zapisy poprzez stronę www.fundacjarumianka.pl.