Ogłoszenia parafialne

/ XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

7 października 2018

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele i uroczystości o godz. 17.15. Różaniec z udziałem dzieci w czwartki o godz. 17.00.

2. Dziś o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Po niej spotkanie organizacyjne.

3. Wypominki będziemy czytać w poniedziałek o godz. 17.15.

4. W poniedziałek 8 X o godz. 19.00 w kaplicy Łazarza i salkach domu parafialnego odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupa starsza.

5. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę są proszeni o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

6. W piątek 12 X w godz. 16.00-17.30 zespół Caritas będzie wydawał żywność dla potrzebujących.

7. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę autokarową do Loretto koło Wyszkowa, organizowaną w sobotę 13 X. Koszt 50 zł. od osoby. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej i zakrystii. Wyjazd sprzed kościoła w sobotę o godz. 7.00.

8. W poniedziałek 15 X o godz. 19.00 w kościele odbędzie się pierwsze spotkanie dla młodzieży pragnącej rozpocząć przygotowanie do bierzmowania. Na spotkanie zapraszamy uczniów klas ósmych szkoły podstawowej oraz uczniów klas trzecich gimnazjów. Prosimy, by na spotkaniu, jeśli to możliwe, obecni też byli oboje rodzice.

9. Od 22 X rusza kolejny kurs dla narzeczonych pod hasłem „Wieczory dla zakochanych”. Informacje i zapisy w kancelarii parafialnej.