Ogłoszenia parafialne

/ XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

8 października 2017

1. Z okazji przypadającego dziś XVII Dnia Papieskiego pod hasłem „Idźmy na-przód z nadzieją” po mszach przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2. Do ostatniego numeru „Uwierzyć” wkradł się błąd. Dzieci na nabożeństwa różańcowe zapraszamy razem z rodzicami o 18.30 a nie o 16.30. Za błąd zespół redakcyjny serdecznie przeprasza.

3. W poniedziałek 9.X po Mszy św. wieczornej w kawiarence odbędzie się spotkanie parafialnego zespołu Caritas. Zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć dzieło miłosierdzia w naszej parafii.

4. W przyszły piątek o 17.15 czytamy wypominki. Od listopada wypominki będą czytane w drugie poniedziałki miesiąca o godz.17.15. Po nich msza za zmarłych polecanych w wypominkach.

5. Trwają zapisy na pieszą Pielgrzymkę do Sanktuarium MB Fatimskiej w Ursusie która odbędzie się 13.X w piątek. Ruszamy spod kościoła o godzinie 16.15 zabieramy z sobą różańce i świece.

6. W przyszłą niedzielę 15 października o godz. 16.00 msza dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Św.

7. Za tydzień w naszej parafii odbędzie się liczenie wiernych.

8. Spotkanie dla kandydatów rozpoczynających przygotowanie do bierzmowania i ich rodziców odbędzie się w niedzielę 22.X o godz. 19.00 w kaplicy Łazarza.

9. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

10. Od poniedziałku będzie dostępna nowa książka intencji.

11. Od 23.X rusza kolejny kurs dla narzeczonych. Zapisy w kancelarii parafialnej.

12. Artystyczny Dom Animacji zaprasza na projekcję filmu „Dwie korony”. To pierwszy film ukazujący nieznane dotąd powszechnie fakty z życia o. Maksymiliana Kolbe, począwszy od jego dzieciństwa, aż do heroicznej decyzji o oddaniu życia za współwięźnia w Auschwitz. Szczegóły na plakatach przy wyjściu z kościoła.

13. Przypominamy, że od 6.X rozpoczęliśmy całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu w każdy piątek w godz. 9.00-20.00. Zachęcamy do Adoracji Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Naszym pragnieniem jest, aby zawsze była choć 1-2 osoby na adoracji. Lista zapisów na konkretne godziny adoracji w zakrystii po każdej Mszy Św.