Ogłoszenia parafialne

/ XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

25 września 2016

1. Przypominamy, że Msza św. i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w niedzielę 9.X o godz. 16:00.

2. Nabożeństwa różańcowe w październiku w dni powszednie po wieczornej Mszy św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy – szczególnie rodziców z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Świętej. Rozważania dla dzieci w poniedziałki i środy.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży. Spotkania dają możliwość doświadczenia mocy Boga, który przez głupstwo głoszenia Słowa przychodzi, by nam pomagać i ratować nas w każdej życiowej sytuacji. Pierwsza katecheza w niedzielę 2.X o godz. 19:00. Kolejne w poniedziałki i czwartki o godz. 19:30.

4. W najbliższą sobotę będziemy przeżywali uroczystość odpustową. Mszy św. o godz. 18.00 będzie przewodniczył ks. Bp Michał Janocha, który przed rozpoczęciem liturgii mszalnej dokona poświęcenia figury św. Michała Archanioła. Eucharystia zakończy się obrzędem poświęcenia róż oraz procesją wokół kościoła.

5. Zapraszamy na nabożeństwo czterdziestogodzinne, będące przygotowaniem do odpustu i poświęcenia figury św. Michała. Nabożeństwo poprowadzą księża michaelici. Rozpocznie się ono wystawieniem Najświętszego Sakramentu w piątek po Mszy św. o 8.00.