Ogłoszenia parafialne

/ XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

26 września 2021

1. Dziś w kościołach naszej archidiecezji odbywa się liczenie wiernych. Prosimy o nieco wolniejsze wychodzenie z kościoła.

2. Rozpoczynamy cykl katechez dla dorosłych i młodzieży. Spotkania będą się odbywały w kaplicy Łazarza w poniedziałki i czwartki o 19.30. Pierwsze spotkanie jutro – 27 września.

3. W piątek 01 października uroczystej Mszy św. odpustowej ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus o godz. 18.00 będzie przewodniczył ks. biskup Tadeusz Pikus. Udzieli on sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii.

4. Spowiedź dla młodzieży mającej przestąpić do bierzmowania odbędzie się w czwartek 30 września o godz. 17.45.

5. W piątek 01 października kancelaria parafialna będzie nieczynna.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź od 17.30. Adresy chorych można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii do środy włącznie.

7. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele i uroczystości o godz. 17.15. Różaniec z udziałem dzieci w środy o godz. 17.00.

8. W piątek 01 października nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15.

9. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko w październiku odbędzie się w sobotę 09 października o godz. 9.30.

10. Uczniów klas ósmych i starszych zapraszamy do zapisywania się na kolejne przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zgłoszenia w zakrystii u księdza Pawła.

11. Trwa Narodowy Spis Ludności, realizowany przez Główny Urząd Statystyczny. Jest on przeprowadzany co 10 lat. Wszyscy mieszkańcy Polski, na mocy ustawy podpisanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej są zobowiązani do udziału w spisie powszechnym. Spis trwa do 30 września br.