Ogłoszenia parafialne

/ XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

27 września 2020

1. W czwartek 01 października uroczystej sumie odpustowej ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus o godz. 18.00 będzie przewodniczył ks. kardynał Kazimierz Nycz.

2. W czwartek 01 października kancelaria parafialna będzie nieczynna.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek, z racji odpustu parafialnego, nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej. W piątek spowiedź od 17.30 i rano podczas Mszy św. Adresy chorych można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii do środy włącznie.

4. Wszystkie osoby, które pragną czuwać przez godzinę podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w noc z 2 na 3 października, proszone są zgłaszanie się do kancelarii parafialnej.

5. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele i uroczystości o godz. 17.15. Różaniec z udziałem dzieci w środy o godz. 17.00.

6. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko w październiku odbędzie się w sobotę 10 października o godz. 9.30 w kaplicy Łazarza.

7. Rocznica I Komunii Świętej dla dzieci, które przyjęły Sakrament Eucharystii w 2019 roku, zaplanowana jest na sobotę 10 października o godz. 11.00. Zgłoszenia dzieci przyjmowane są w kancelarii parafialnej mailowo lub telefonicznie.

8. W niedzielę 11 października zapraszamy dzieci do sali teatralnej na przedstawienie pt. „Czarny garnek” w wykonaniu teatru „Bliżej Nieba” z parafii Objawienia Pańskiego w Bliznem. Spektakl rozpocznie się o godz. 12.00. Wstęp wolny.

9. Spotkanie dla młodzieży kontynuującej przygotowanie do bierzmowania, jak i dla młodzieży chcącej rozpocząć przygotowanie, odbędzie się we wtorek 13 października o godz. 19.30 w kościele.