Ogłoszenia parafialne

/ XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

18 września 2016

1. Na prośbę Ojca Świętego we wszystkich kościołach w Polsce odbędzie się dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech.

2. Klub Młodego Odkrywcy zaprasza dzieci do dołączenia do zajęć, we wtorki w godzinach 16.30 – 18.30.

3. Chór parafialny zaprasza osoby zainteresowane śpiewaniem w zespole na próby, które odbywają się we wtorki o 19.15 w sali domu parafialnego. Szczegóły u pana organisty.

4. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę proszeni są o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

5. Fundacja im. ks. prof. Ryszarda Rumianka zaprasza mężczyzn – szczególnie seniorów – do Męskiej Szopy. To wyposażony w narzędzia i sprzęt warsztat, gdzie wspólnie można pomajsterkować, czy coś naprawić. Zapraszamy do biura fundacji we wtorki i czwartki od 10.00 do 17.00.

6. W piątek 23 IX od 16.00 do 17.30.będzie wydawana żywność dla potrzebujących.

7. Spotkania dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. będą się odbywały w drugą niedzielę miesiąca o 16.00. Początek 9 października.

8. Zapraszamy uczniów klas podstawowych na zajęcia z matematyki i angielskiego, a gimnazjalistów na treningi matematyczne. Prosimy kontaktować się telefonicznie lub mailowo z biurem fundacji.

9. Chętnych, którzy chcieliby opowiedzieć o historii Włoch w okresie II Wojny Światowej zapraszamy do zgłaszania się do zakrystii, kancelarii albo do ks. Jacka.