Ogłoszenia parafialne

/ XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

18 września 2022

1. Domowe Kręgi Biblijne zapraszają na dzień skupienia, który poprowadzi ks. Jan Kruczyński, w sobotę 24 września w godzinach 9.30 – 17.00 w kawiarni parafialnej. Przewidziane są przerwy na kawę/herbatę oraz wspólny obiad. Zgłoszenia są przyjmowane w zakrystii u ks. Roberta oraz w kancelarii parafialnej.

2. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę są proszeni o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

3. W sobotę 1 października zapraszamy na koncert pt. „Klasyka chóralna we Włochach” w wykonaniu Chóru Kameralnego „In Laetitia” pod dyrekcją Barbary Kucharczyk. Występ rozpocznie się około godz. 19.00 (bezpośrednio po Mszy św. odpustowej). Wstęp wolny.

4. W niedzielę 02 października po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy do sali teatralnej na spektakl „Złote jabłko”. Teatr Bliżej Nieba zaprasza całe rodziny na barwne, roztańczone i pełne wdzięku przedstawienie. Wstęp wolny. Rozpoczęcie bezpośrednio po Mszy Świętej około godz. 11.45.

5. Zapraszamy na Światowe Dni Młodych do Lizbony w dniach 01.08 – 06.08.2023 r. Informacje i zapisy u księdza Pawła.

6. Od najbliższego wtorku w naszej parafii zostanie wznowiona misja ludzi świeckich, którzy będą się dzielić swoim doświadczeniem wiary i świadectwem działania Jezusa Chrystusa w ich życiu. Misja będzie się odbywała zazwyczaj we wtorki wieczorem. Zachęcamy, by otworzyć nasze serca i nasze mieszkania, kiedy zapukają do naszych drzwi. Odwiedzający będą chodzili we dwie lub trzy osoby, będą mieli przy sobie zaświadczenie z parafii.