Ogłoszenia parafialne

/ XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

22 września 2019

1. Rozpoczęły się próby zespołu wokalnego, który przygotuje oprawę muzyczną odpustu parafialnego. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych śpiewaniem w zespole. Próby odbywają się w czwartki o godz. 19.15 w sali katechetycznej na II piętrze domu parafialnego.

2. Od piątku 04 października, poprzez wszystkie pierwsze piątki miesiąca w kaplicy adoracji, chcemy zainicjować całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Wszystkich, którzy chcą się zaangażować w to dzieło prosimy o kontakt mailowy z kancelarią parafialną lub bezpośrednio z księżmi.

3. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do nowopowstającej scholi. Kolejna próba odbędzie się w sobotę 28 września o godz. 9.30.

4. Spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania (nowa grupa) wraz z rodzicami odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 12.30 w kaplicy Łazarza.

5. Pierwsze spotkanie dla kontynuujących przygotowanie do bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 23 września o godz. 19.00 w kaplicy Łazarza.

6. Z okazji zbliżającego się odpustu 1 października zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w parafialnym konkursie plastycznym pt. „św. Teresa od Dzieciątka Jezus” Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać św. Teresy. Szczegółowe informacje w kruchcie kościoła.