Ogłoszenia parafialne

/ XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

23 września 2018

1. Dziś po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszek przeprowadzana przez członków zespołu Caritas. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pilne potrzeby naszych parafian znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

2. Parafia św. Michała Archanioła przy ul. Puławskiej po raz siódmy organizuje Noc Świadectw, czyli wieczór modlitwy i dzielenia się wartościowymi i różnorodnymi świadectwami wiary w trudnym życiu współczesnych ludzi. Na najbliższą Noc Świadectw zapraszamy w sobotę 29 IX o godz. 19.30. Szczegóły na plakatach w kruchcie kościoła.

3. W dniach 30 IX i 01 X przybędzie do naszej parafii z wizytacją kanoniczną ks. Bp. Piotr Jarecki. Szczegółowy program wizytacji jest wywieszony w gablotach.

4. W zawiązku z wizytacją prosimy o zgłaszanie się chętnych mężczyzn do niesienia sztandarów i chorągwi w czasie procesji podczas Mszy św. odpustowej.

5. W poniedziałek 1 X uroczysta suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 18.00. Tego dnia kancelaria będzie nieczynna.

6. W październiku różaniec dla dzieci będzie prowadzony w czwartki o godz. 17.00.

7. Kochani, z serca zapraszamy na rekolekcje STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary, które odbędą się 06 X 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Spotkanie skierowane jest szczególnie do młodych, ale zaproszony jest każdy, kto chce we wspólnocie żywego Kościoła modlić się i wielbić Boga. W planie Msza Święta, Adoracja, konferencje ciekawych mówców, koncerty, i niespodzianki dla uczestników. Ludzie dziś szukają wzorców, dlatego pragniemy przedstawić najlepszy z możliwych wzór do naśladowania – Jezusa Chrystusa! Przyjedźcie! Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, znajomych, sąsiadów – wypełnijmy stadion. Bilety do nabycia przez stronę eBilet.pl Więcej informacji na stronie stadionmlodych.eu

8. W sobotę 13 X planowana jest pielgrzymka autokarowa do Loretto koło Wyszkowa. Koszt 50 zł. od osoby. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej i u ks. Jerzego po dokonaniu wpłaty.

9. W poniedziałek 15 X o godz. 19.00 w kościele odbędzie się pierwsze spotkanie dla młodzieży pragnącej rozpocząć przygotowanie do bierzmowania. Na spotkanie zapraszamy uczniów klas ósmych szkoły podstawowej oraz uczniów klas trzecich gimnazjów. Prosimy, by na spotkaniu, jeśli to możliwe, obecni też byli oboje rodzice.

10. Od 22 X rusza kolejny kurs dla narzeczonych pod hasłem „Wieczory dla zakochanych”. Zapisy w kancelarii parafialnej.