Ogłoszenia parafialne

/ XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

16 października 2016

1. Dzisiaj w każdej polskiej parafii odbywają się badania niedzielnych praktyk religijnych, czyli tzw. liczenie wiernych.

2. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

3. Od poniedziałku będzie dostępna nowa książka intencji.

4. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są w naszej parafii od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o 17.15. Rozważania dla dzieci w poniedziałki i środy.

5. Trwają katechezy dla wszystkich pragnących pogłębić wiarę w świetle Słowa Bożego. Spotkania odbywają się w poniedziałki i czwartki o 19.30 w kaplicy św. Łazarza. Członkowie pierwszej wspólnoty neokatechumenalnej będą odwiedzać parafian, by dzielić się Dobrą Nowiną i zapraszać na katechezy.

6. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w następną niedzielę proszeni są o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

7. Zapisy nowego rocznika kandydatów do bierzmowania w środę i piątek od 16.00 do 17.00 w kancelarii parafialnej, oraz u ks. Jacka. Warunkiem przyjęcia na kurs jest egzamin z Pacierza (Modlitwa Pańska, Pozdrowienie Anielskie, Skład Apostolski, Modlitwa do Anioła Stróża, Dekalog, Przykazanie Miłości).

8. Adoracja wraz z możliwością spowiedzi w piątek od 19.00 do 20.15.

9. Młodzież drugiego roku kursu dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie informacyjne w  piątek 21.X o 19.30 do kawiarenki.

10. Jest jeszcze do nabycia nowy numer „Uwierzyć”.

11. Za tydzień będziemy gościć wychowawców i alumnów Seminarium Misyjnego „Redemptoris Mater”.

12. Chętnych, którzy chcieliby opowiedzieć o historii Włoch w okresie II Wojny Światowej zapraszamy do zgłaszania się do ks. Jacka.