Ogłoszenia parafialne

/ XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

21 października 2023

1.        Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15.

2.        Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele i uroczystości o godz. 17.15. Różaniec z udziałem dzieci w środy o godz. 17.00.

3.        Dziś, w parafiach naszej archidiecezji, odbywa się coroczne liczenie wiernych.

4.        W następną niedzielę 22 października o godz. 19.15 w kaplicy Łazarza spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupa pierwszoroczna.

5.        Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko w listopadzie odbędzie się w sobotę 04 listopada o godz. 9.30.

6.        W związku z remontem kościoła, aż do odwołania, Msze św. w dni powszednie i soboty rano będą odprawiane w kaplicy Łazarza. W soboty wieczorem i niedziele – w kościele. Kaplica Adoracji jest dostępna bez zmian.

7.        Wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

8.       W sobotę 28 października i niedzielę 29 października w godz. 9.00-15.00 księża będą zbierali wypominki na cmentarzu.

9.        W niedzielę 5 listopada w sali teatralnej w godz. 16.00-18.00 odbędzie się „Bal Wszystkich Świętych”. Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej wraz z rodzicami. Zachęcamy do przebrania się za postaci świętych i błogosławionych.

10.     Serdecznie zapraszamy na katechezy zwiastowania dla dorosłych i młodzieży. Katechezy, połączone ze świadectwem działania Boga, będą dotykać życia i ogłaszać miłość Bożą. W każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19.30 w kaplicy Łazarza (wejście z boku kościoła), począwszy od 16 października do końca listopada. Na czas katechez przewidziana jest opieka do dzieci w kawiarni parafialnej.


W minionym tygodniu odszedł do Pana nasz parafianin:

śp. Józef Rębecki