Ogłoszenia parafialne

/ XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

16 października 2022

1. Dziś obchodzimy 22 Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy”. Jak co roku, w kościołach Archidiecezji Warszawskiej, odbywa się tradycyjna zbiórka do puszek na rzecz Funduszu Stypendialnego dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.

2. Dziś po Mszach św. o godz. 9.30, 11.00 i 12.30 młodzież wybierająca się na Światowe Dni Młodzieży, będzie przed kościołem kwestować ze zniczami. Pozyskane środki będą przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu do Portugalii. Kwesta będzie przeprowadzona również w następną niedzielę 23 października.

3. We wtorek 18 października o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie wdów do kawiarni parafialnej.

4. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę, są proszeni o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

5. Msza św. w intencji prześladowanych chrześcijan zostanie odprawiona w piątek 21 października o godz. 20.00.

6. W naszej parafii rozpoczęły się katechezy dla dorosłych i młodzieży, głoszone przez katechistów Drogi Neokatechumenalnej. Spotkania odbywają się w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.30. Podczas katechez opieka nad dziećmi zapewniona.

7. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Na cmentarzu wypominki będą zbierane od niedzieli 30 października do wtorku 01 listopada włącznie.

8. Jest już nowy numer „Uwierzyć”. Zachęcamy do lektury.