Ogłoszenia parafialne

/ XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

17 października 2021

1. Od poniedziałku 18 października dostępna będzie książka intencji na rok 2022.

2. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

3. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę, są proszeni o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

4. Młodzież z klas 8 szkoły podstawowej oraz klas szkół ponadpodstawowych zapraszamy na kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową na adres kancelarii parafialnej (dostępny na stronie parafii) do środy 20 października 2021 roku. Przygotowanie będzie prowadził ksiądz proboszcz. Pierwsze spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i ich rodziców odbędzie się w sobotę 6 listopada w kawiarni parafialnej: o godz. 17.00 młodzież, o godz. 19.00 rodzice.

5. We wtorek 26 października o godz. 19.00 organizowane jest wyjście do Domu Kultury ADA na film pt. „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie”. Koszt 15 zł. Zapisy u księdza Pawła. Po filmie agapa i dyskusja na temat filmu. Film jest wyświetlany również w innych terminach. Szczegóły na plakatach w kruchcie kościoła.

6. W sobotę 13 listopada zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami na pielgrzymkę do Lasek, śladami błogosławionej Matki Róży Czackiej. Zbiórka pod kościołem o godz. 8.30, wyjazd 8.45. Zapisy w kancelarii parafialnej.

7. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych, które odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 w kaplicy Łazarza.