Ogłoszenia parafialne

/ XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

16 września 2023

1.        Domowe Kręgi Biblijne zapraszają na otwarty dzień skupienia, który odbędzie się w sobotę 23 września w kawiarni parafialnej w godzinach od 9:30 do 17:00. Spotkanie poprowadzi ks. Jan Kruczyński. Program przewiduje wspólny obiad. Chętnych do wzięcia udziału, prosimy o zgłaszanie się w kancelarii parafialnej, w zakrystii lub do ks. Roberta. Bliższe informacje dostępne są na plakatach w kruchcie kościoła.

2.        Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę są proszeni o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

3.        Pierwsze spotkanie dla rodziców i dzieci rozpoczynających przygotowanie do I Komunii Świętej w niedzielę 24 września po Mszy św. o godz. 11.00.

4.        Rozpoczynamy zapisy dla kandydatów do nowej grupy przygotowującej się do bierzmowania. Zapraszamy młodzież klas 8 szkoły podstawowej i I liceum. Zapisy trwają do końca września w kancelarii parafialnej.

5.        W niedzielę 01 października będą gościć w naszej parafii misjonarze Oblaci. Będzie to dla nas okazja do złożenia osobistej ofiary na misje.


W minionym tygodniu odeszła do Pana nasza parafianka:

śp. Karolina Piorun


Zapowiedzi pierwsze:

JAN MAKSYMILIAN WITEK, kawaler z parafii tutejszej

i WERONIKA LIPIŃSKA, panna z parafii Matki Bożej Anielskiej w Warszawie;

Zapowiedzi drugie:

MACIEJ MATEUSZ SERODZIŃSKI, kawaler

i MONIKA ADRIANNA CELEJ, panna, oboje z parafii tutejszej;