Ogłoszenia parafialne

/ XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

12 września 2021

1. Z racji dzisiejszych uroczystości związanych z beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej, nie będzie Mszy św. o godz. 12.30.

2. Zapraszamy na koncert Chóru Kameralnego „In Laetitia”, który odbędzie się w naszym kościele dziś o 19.00. Wykonane zostanę utwory a cappella: cerkiewne oraz dzieła m.in. Bacha, Twardowskiego, Świdra i Wacława z Szamotuł. Chór zaśpiewa również w czasie wieczornej Mszy św.

3. W poniedziałek 13 września o godz. 17.15 wypominki. Po nich Msza św. za zmarłych z naszych rodzin polecanych w wypominkach i nabożeństwo fatimskie.

4. Msza w intencji poległych, pomordowanych i zmarłych ofiar deportacji i Powstania Warszawskiego zostanie odprawiona w czwartek 16 września o godz. 18.00.

5. Domowe Kręgi Biblijne zapraszają wszystkie osoby pragnące lepiej poznawać Słowo Boże na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 16 września po Mszy św. wieczornej w kawiarni parafialnej.

6. Spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania odbędzie się w piątek 17 września o godz. 19.00 w kościele. Kolejne spotkanie odbędzie się 23 września.

7. Msza w intencji prześladowanych chrześcijan zostanie odprawiona w piątek 17 września o godz. 20.00.

8. W sobotę 18 września w Częstochowie odbywa się „Oblężenie Jasnej Góry przez mężczyzn”. Zapraszamy mężczyzn do udziału w tym wydarzeniu. Koszt 60 zł. Informacje i zapisy u ks. Pawła.

9. Bardzo prosimy, by przy wychodzeniu z kościoła, odstawiać krzesła na miejsce.