Ogłoszenia parafialne

/ XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

13 września 2020

1. Dziś po Mszy św. wieczornej odbędzie się koncert, w którym wystąpią m.in. nasz organista p. Paweł Kucharczyk oraz jego żona Barbara Kucharczyk (sopran). Artyści wykonają sekwencję „Stabat mater” Pergolesiego. Szczegóły na plakatach w kruchcie kościoła.

2. W poniedziałek o godz. 17.15 czytamy wypominki. Po nich Msza św. za zmarłych z naszych rodzin polecanych w wypominkach.

3. Msza św. w intencji poległych, pomordowanych i zmarłych ofiar deportacji i Powstania Warszawskiego w 76. rocznicę wydarzeń, zostanie odprawiona w środę 16 września o godz. 18.00.

4. Domowe Kręgi Biblijne zapraszają wszystkie osoby chętne bliżej poznawać Słowo Boże na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 17 września po Mszy św. wieczornej (tj. ok. 18.40) w kawiarni parafialnej.

5. Msza św. w intencji prześladowanych chrześcijan zostanie odprawiona w piątek 18 września o godz. 20.00.

6. Spotkanie męskiej służby liturgicznej z księdzem Pawłem odbędzie się w kaplicy Łazarza w sobotę 19 września – o godz. 9.00 – ministranci i kandydaci na ministrantów, a o godz. 10.00 – lektorzy.

7. W sobotę 19 września o godz. 11.00 kolejna grupa dzieci przyjmie I Komunię Świętą.

8. W najnowszym numerze tygodnika „Idziemy” znajduje się artykuł o naszej parafii i rozmowa z księdzem proboszczem. Zachęcamy do lektury.