Ogłoszenia parafialne

/ XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

5 września 2021

1. Dziś nieszpory o godz. 17.15.

2. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę są proszeni o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

3. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko we wrześniu odbędzie się w sobotę 11 września o godz. 9.30 w kościele.

4. W przyszłą niedzielę 12 września, z racji uroczystości związanych z beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej, nie będzie Mszy św. o godz. 12.30. Pozostałe Msze bez zmian.

5. Spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania odbędzie się w piątek 10 września o godz. 19.00 w kościele.
Kolejne spotkania będą miały miejsce 17 i 23 września.

6. We wtorek 07 września po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

7. Msza w intencji śp. ks. prałata Juliana Chrościckiego w 48. rocznicę śmierci, zostanie odprawiona w czwartek 09 września o godz. 18.00.

8. W sobotę 18 września w Częstochowie odbywa się „Oblężenie Jasnej Góry przez mężczyzn”. Zapraszamy mężczyzn do udziału w tym wydarzeniu. Koszt 60 zł. Zapisy u ks. Pawła.

9. Przy wyjściu z kościoła znajdują się karteczki z numerem konta na darowiznę na cele kultu religijnego z dopiskiem taca. Zachęcamy do tej formy ofiarności.

10. Zapraszamy na koncert Chóru Kameralnego „In Laetitia”, który odbędzie się w naszym kościele w przyszłą niedzielę 12 września br. o 19.00. Wykonane zostanę utwory a cappella: cerkiewne oraz dzieła m.in. Bacha, Twardowskiego, Świdra i Wacława z Szamotuł. Chór zaśpiewa również w czasie wieczornej Mszy św.