Ogłoszenia parafialne

/ XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

6 września 2020

1. Dziś nieszpory o godz. 17.15.

2. Msza św. w intencji śp. ks. prałata Juliana Chrościckiego w 47. rocznicę śmierci w środę 09 września o godz. 18.00.

3. W środę 09 września o godz. 19.15 w sali na dole w domu parafialnym, odbędzie się spotkanie rodziców bielanek z księdzem Pawłem.

4. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę, są proszeni o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

5. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko we wrześniu w sobotę 12 września o godz. 9.30 w kościele.

6. W niedzielę 13 września po Mszy św. wieczornej odbędzie się koncert, w którym wystąpią m.in. nasz organista p. Paweł Kucharczyk oraz jego żona Barbara Kucharczyk (sopran). Artyści wykonają sekwencję „Stabat mater” Pergolesiego. Szczegóły na plakatach w kruchcie kościoła.

7. Na naszej stronie internetowej znajdują się numery kont. Jedno przeznaczone na opłaty cmentarne i ofiary za Msze św., drugie do ofiar składnych jako taca i trzecie przeznaczone na ofiary na cele charytatywne. Zachęcamy do dokonywania przelewów. Dla osób, które wolą składać ofiary w formie tradycyjnej, na środku kościoła znajduje się skarbona, do której można składać ofiary na potrzeby kościoła.

8. Przypominamy, że z uwagi na trwającą pandemię, nadal obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa przez wiernych w kościołach. Prosimy o zakładanie maseczek lub przyłbic.