Ogłoszenia parafialne

/ XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

8 września 2019

1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego św. Jana Chrzciciela w Warszawie. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

2. W poniedziałek 9 września o godz. 17.15 czytamy wypominki. Po nich Msza św. za zmarłych z naszych rodzin polecanych w wypominkach.

3. W poniedziałek 9 września o godzinie 19.00 w kawiarni parafialnej odbędzie się spotkanie katechetów z naszej parafii z księdzem proboszczem.

4. We wtorek 10 września o godz. 19.00 w kawiarni parafialnej odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.

5. W piątek 13 września po Mszy św. wieczornej zostanie odprawione nabożeństwo fatimskie.

6. W najbliższy czwartek – 12 września – rozpoczną się próby zespołu wokalnego, który przygotuje oprawę muzyczną odpustu parafialnego. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych śpiewaniem w zespole. Próby odbywać się będą we czwartki o godz. 19:15 w sali katechetycznej na II piętrze domu parafialnego.

7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę, która odbędzie się w sobotę 14 września, w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, do klasztoru Oblatów Niepokalanej w Górach Świętokrzyskich, gdzie znajdują się relikwie Krzyża Świętego. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Wyjazd z przed kościoła w sobotę o godz. 6.00.

8. W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że uroczysta I Komunia Św. w naszej parafii będzie miała miejsce w niedzielę 10 maja 2020 r.

9. We wtorek, 17 września br., obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego. Tego dnia, o godz. 19.00 w bazylice archikatedralnej Świętego Jana Chrzciciela na Starym Mieście zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta. Do udziału we Mszy Świętej i do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich wiernych naszej archidiecezji.