Ogłoszenia parafialne

/ XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

29 sierpnia 2021

1. Msza św. w intencji poległych i pomordowanych podczas II Wojny Światowej zostanie odprawiona w środę 01 września o godz. 18.00.

2. Od środy 01 września powraca stały porządek Mszy św. w dni powszednie, tj. 7.00, 8.00 i 18.00.

3. Od środy 01 września kancelaria parafialna będzie czynna zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych. W pierwszy piątek miesiąca tylko rano.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W piątek odwiedzimy chorych. Ich adresy można zgłaszać w kancelarii i zakrystii do środy włącznie. Spowiedź od 17.30.

5. Msza św. inaugurująca rok szkolny dla dzieci ze szkół podstawowych wraz z poświęceniem plecaków i przyborów szkolnych zostanie odprawiona w niedzielę 05 września o godz. 11.00

6. W przyszłą niedzielę nieszpory o godz. 17.15. Zapraszamy wszystkich, a w sposób szczególny grupy i wspólnoty parafialne.

7. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko we wrześniu odbędzie się w sobotę 11 września o godz. 9.30 w kościele.

8. Decyzją Księdza Kazimierza Kardynała Nycza Archidiecezja Warszawska włącza się w dzieło pomocy uchodźcom z Afganistanu. Caritas Polska organizuje konkretną pomoc dla poszkodowanych przebywających na terenie naszego kraju. W niedzielę 5 września ofiary na ten cel będzie można złożyć do puszki przy ołtarzu św. Antoniego lub wpłacić na konto charytatywne naszej parafii.

9. Bardzo prosimy, by przy wychodzeniu z kościoła, odstawiać krzesła na miejsce.