Ogłoszenia parafialne

/ XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1 września 2019

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tace, zostaną one przeznaczone na cele inwestycyjne naszej parafii.

2. Od poniedziałku 02 września powraca stały porządek Mszy św. w dni powszednie, tj. 7.00, 8.00 i 18.00.

3. Od poniedziałku 02 września, kancelaria parafialna będzie czynna zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych. W pierwszy
piątek miesiąca tylko rano.

4. Msza św. inaugurująca rok szkolny dla dzieci ze szkół podstawowych i liceum zostanie odprawiona w poniedziałek 02 września o godz. 8.00.

5. We wtorek 3 września po Mszy św. wieczornej odprawione zostanie nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

6. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w następną niedzielę proszeni są o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy
włącznie.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W piątek odwiedzimy chorych. Ich adresy można zgłaszać w kancelarii i zakrystii do środy włącznie. Spowiedź od 17.30. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Kół Żywego Różańca.

8. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko we wrześniu, odbędzie się w sobotę 07 września o godz. 10.00 w kaplicy Łazarza.

9. W przyszłą niedzielę 08 września, na Mszy św. o godz. 11.00, nastąpi poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

10. W przyszłą niedzielę, 8 września br., w kościołach i kaplicach naszej archidiecezji tradycyjnie będzie miała miejsce zbiórka na tacę na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego św. Jana Chrzciciela w Warszawie.

11. W sobotę 14 września, w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, planujemy pielgrzymkę do klasztoru Oblatów Niepokalanej w Górach Świętokrzyskich, gdzie znajdują się relikwie Krzyża Świętego. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

12. W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że uroczysta I Komunia Św. w naszej parafii będzie miała miejsce w niedzielę 10 maja
2020 r.