Ogłoszenia parafialne

/ XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

25 sierpnia 2019

1. Witamy w naszej wspólnocie nowego kapłana ks. Marcina Różańskiego i życzymy mu dużo dobrych owoców w pracy duszpasterskiej.

2. W poniedziałek 26 sierpnia uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. odprawione będą o godz. 7.00 i 18.00.

3. Msza św. w intencji poległych i pomordowanych podczas II Wojny Światowej zostanie odprawiona w niedzielę 01 września o godz. 18.00.

4. W przyszłą niedzielę nieszpory o godz. 17.15. Wszystkich zapraszamy serdecznie, a w sposób szczególny grupy i wspólnoty parafialne.

5. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na cele inwestycyjne naszej parafii.

6. Msza św. inaugurująca rok szkolny dla dzieci ze Szkoły Podstawowej Montessori zostanie odprawiona w niedzielę 01 września o godzinie 11.00.

7. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko we wrześniu, odbędzie się w sobotę 07 września o godz. 10.00 w kaplicy Łazarza.

8. W sobotę 14 września, w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, planujemy pielgrzymkę do klasztoru Oblatów Niepokalanej w Górach Świętokrzyskich, gdzie znajdują się relikwie Krzyża Świętego. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii.