Ogłoszenia parafialne

/ XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26 czerwca 2016

1. Od poniedziałku Msze święte w dni powszednie będą sprawowane w porządku wakacyjnym: o 7.15 i o 18.00. Kancelaria parafialna będzie czynna tylko po południu, za wyjątkiem pierwszego piątku miesiąca, kiedy pracuje tylko rano.

2. W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 7.15 i 18.00. Taca tradycyjnie na Daninę św. Piotra.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź w czasie mszy o 7.15 i wieczorem od 17.30. Tego dnia odwiedzimy chorych. W sobotę po Mszy o 7.15 nabożeństwo pierwszosobotnie do Matki Bożej.

4. Już za miesiąc będziemy gościli młodzież, która przybędzie na Światowe Dni Młodzieży. Kilka grup odwiedzi nas także w pierwszym tygodniu sierpnia, już po wydarzeniach w Krakowie. Osoby, które chciałyby jeszcze przyjąć pielgrzymów w sierpniu, proszone są o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii. W ramach pobytu naszych gości 24 lipca na stadionie obok naszego kościoła odbędzie się piknik dla młodzieży i mieszkańców Włoch organizowany przez władze dzielnicy.

5. Przypominamy o zachowaniu właściwej postawy i godnego stroju w kościele oraz o uczestniczeniu we Mszy świętej niedzielnej także w czasie wakacyjnych wyjazdów. Wszystkim życzymy udanych wakacji.