Ogłoszenia parafialne

/ X NIEDZIELA ZWYKŁA

X NIEDZIELA ZWYKŁA

10 czerwca 2018

1. W poniedziałek o 17.15 czytamy wypominki.

2. W środę 13 VI nabożeństwo fatimskie po Mszy św. wieczornej.

3. W środę 13 VI o godz. 19.00 w kościele ostatnia próba przed bierzmowaniem. Obecność kandydatów i świadków obowiązkowa.

4. Domowe kręgi biblijne zapraszają wszystkie osoby pragnące lepiej poznawać Słowo Boże na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 14 VI po mszy św. wieczornej ok. 19.00 w salce na dole w domu parafialnym.

5. W niedzielę 17 VI będziemy obchodzili pierwszy odpust Męczenników Rzymskich. Mszy św. o godz. 18.00 będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz, który dokona uroczystego wprowadzenia relikwii Męczenników do naszej parafii. Ksiądz Kardynał udzieli też sakramentu bierzmowania 26 młodym.

6. Zapraszamy na dzisiejszy koncert do sali teatralnej zatytułowany „Muzyczne Pejzaże Niepodległej”. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Wystąpią Chóry „CANTATE DEO” i „ARS CANTATA”. Wstęp wolny. Szczegóły na plakatach.

7. W dniach 23–29 VI odbędzie się XII Piesza Pielgrzymka w intencji rodzin. Wyruszy ona z Instytutu Świętej Rodziny w Łomiankach do Matki Bożej w Gietrzwałdzie. Szczegóły na plakatach w kruchcie kościoła.

8. Skupienie z naukami przed odpustem ku czci Męczenników Rzymskich poprowadzi w piątek i w sobotę o godz. 18.00 ks. Jacek Gomulski. W piątek po Mszy św. Nabożeństwo przy relikwiach krzyża.