Aktualności

/ Warsztaty „Mama córce- kobieta kobietce” sobota 06.10.21

Warsztaty „Mama córce- kobieta kobietce” sobota 06.10.21

17 października 2021

Drogie mamy zapraszam na warsztaty pt. „Mama córce- kobieta kobietce”, aby Wasze córki bezpośrednio od Was mogły dowiedzieć się o pięknych kobiecych sprawach.

Warsztaty kierowane są do mam córek w wieku 10-12 lat. Warsztaty realizowane są przez nauczycielkę metod naturalnego planowania rodziny Instytutu Naturalnego Planowania Rodziny INER Polska według metody prof. J. Rötzera www.iner.pl.

Warsztaty mają na celu stworzenie przestrzeni do rozmowy mamy i córki na tematy związane z płciowością i dojrzewaniem. Celem jest tak wesprzeć mamę (bądź bliską ciocię, mamę chrzestną) 10-12 letniej dziewczynki, by porozmawiała ze swoją córką wchodzącą w okres dorastania o tym, jak będzie zmieniało się jej ciało, o pojawieniu się pierwszej miesiączki, higienie, pięknie funkcjonowania kobiecego cyklu, dojrzewaniu i płodności.

Przy tworzeniu zestawu materiałów edukacyjnych i metodyki pracy postawiono na merytoryczność przekazu i atrakcyjność formy, by pomóc mamie zachwycić córkę pięknem jej własnej kobiecości.

Koszt warsztatów to 160 zł, w tym piękne i rzetelne materiały dydaktyczne dla Mamy i Córki.

Więcej na temat warsztatów znajdziecie na stronie www.mamacorce.iner.pl

Zapisy w kancelarii lub u ks. Pawła w zakrystii

Serdecznie zapraszam!!

Katarzyna Segeth-Boniecka