Ogłoszenia parafialne

/ VI NIEDZIELA ZWYKŁA

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

12 lutego 2023

1. W poniedziałek 13 lutego o godz. 17.15 czytamy wypominki. Po nich Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

2. Domowe Kręgi Biblijne zapraszają wszystkie osoby pragnące lepiej poznawać Słowo Boże na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 16 lutego po Mszy św. wieczornej w kawiarni parafialnej.

3. Msza w intencji prześladowanych chrześcijan, zostanie odprawiona w piątek 17 lutego o godz. 19.30.

4. W piątek 17 lutego od godz. 16.00 parafialny zespół Caritas będzie wydawał żywność dla osób potrzebujących z naszej parafii.

5. W związku z tragicznym trzęsieniem ziemi, jakie nawiedziło w ostatnim czasie Turcję i Syrię, w dniu dzisiejszym, w kościołach naszej archidiecezji, jest przeprowadzana zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku kataklizmu. W naszej parafii ofiary można składać do puszki przy ołtarzu św. Antoniego lub zrobić przelew na konto charytatywne, którego numer znajduje się na naszej stronie internetowej.

6. Informujemy, iż za zgodą Kurii Metropolitalnej Warszawskiej i Rady Duszpasterskiej, działka przy ul. Chrościckiego 29, wraz z zabudowaniami, jest przeznaczona do sprzedaży (działka nr 5, 2-08-20, pow. 0,0958 ha). Oferty można składać w kancelarii parafialnej.