Ogłoszenia parafialne

/ VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

6 maja 2018

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedzielę i uroczystości o 17.15.

2. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w następną niedzielę są proszeni o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

3. Konferencja przedchrzcielna odbędzie się w sobotę 12 V o godz.9.00 w kaplicy Łazarza.

4. W sobotę 12 V i niedzielę 13 V na Mszy św. o 11.00 będziemy przeżywać uroczystość I Komunii św.

5. Na sobotę 26 V zaplanowana jest pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Zapisy w kancelarii i u ks. Jerzego.

6. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się w niedzielę 20 V. Koszt 65 zł. Zapisy po Maszach św. w kruchcie kościoła.

7. Zapraszamy do udziału w wyjątkowych warsztatach „7 SEKRETÓW EFEKTYWNEGO OJCOSTWA”, aby odkryć siły napędzające mężczyzn do tego, by być lepszym Tatą. Warsztaty mają wyjątkową formułę pod każdym względem. Są cenną inwestycją we własny rozwój. Spotkanie adresujemy do bardzo szerokiego kręgu mężczyzn. Zarówno tych, którzy są już „tatą na piątkę z plusem”, jak i tych, którzy nie mieli dobrych wzorców Taty w rodzinie i próbują się tego uczyć. Zaproszeni są zarówno młodzi ojcowie, jak i Ci, którzy mają długoletni staż. Warsztaty odbędą się w
kawiarence 25-26 maja. Zapisy poprzez stronę www.fundacjarumianka.pl.