Ogłoszenia parafialne

/ V NIEDZIELA ZWYKŁA

V NIEDZIELA ZWYKŁA

9 lutego 2020

1. W poniedziałek 10 lutego o godz. 17.15 czytamy wypominki. Po nich Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.

2. We wtorek 11 lutego, w związku z obchodzonym Światowym Dniem Chorego, o godz. 9.30 Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych.

3. Domowe Kręgi Biblijne zapraszają wszystkie osoby pragnące lepiej poznawać Słowo Boże na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 13 lutego po Mszy św. wieczornej w kawiarni parafialnej.

4. W związku z beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego w piątek 28 lutego o godz. 19.00 w archikatedrze warszawskiej zostanie odprawiona Msza Święta pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Biskupa Rafała Markowskiego. Do udziału w tej Mszy Świętej zaproszeni są w szczególności kapłani i wierni z następujących dekanatów: ursuskiego, wolskiego i raszyńskiego. Organizujemy wyjazd autokarowy na tę mszę. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii.

5. Jest możliwość uczestniczenia we Mszy św. beatyfikacyjnej kardynała Stefana Wyszyńskiego na pl. Piłsudskiego w dniu 07 czerwca. Zgłoszenia chętnych na karty wstępu przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Liczba kart ograniczona.