Ogłoszenia parafialne

/ V NIEDZIELA ZWYKŁA

V NIEDZIELA ZWYKŁA

5 lutego 2017

1. Spotkanie dla kandydatów przygotowujących się I rok do bierzmowania w poniedziałek w kawiarence o 19.00.

2. Na kolędę uzupełniającą można się zapisywać w zakrystii lub kancelarii do wtorku włącznie.

3. Czytelnia naukowa Biblioteki Publicznej Dzielnicy Włochy zaprasza na spotkanie z O. prof. Jackiem Salijem OP poświęcone Św. Br. Albertowi Chmielowskiemu. Spotkanie odbędzie się we wtorek 7 II o 17.30.

4. We wtorek zostanie odprawione nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Przed Mszą św. można będzie złożyć swoje prośby do koszyczka umieszczonego przy ołtarzu. Intencje te zostaną odczytane podczas nabożeństwa.

5. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w następną niedzielę proszeni są o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

6. W sobotę przypada wspomnienie NMP z Lourdes oraz XXV Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych i cierpiących zostanie odprawiona tego dnia o 18.00.

7. Artystyczny Dom Animacji ADA zaprasza na projekcję filmu w sobotę 11 II o 15.00. Dla małżeństw wstęp wolny po okazaniu fotografii ślubnej! Seans w ramach „Tygodnia Małżeństwa” koordynowanego przez Centrum Myśli Jana Pawła II.

8. Serdecznie dziękujemy za hojność ofiarodawcy, dzięki któremu mogliśmy oddać do renowacji jeden z naszych relikwiarzy.

9. Plan wizyt duszpasterskich w tym tygodniu dostępny jest tutaj. Wizyty rozpoczynamy w dni powszednie od 17.00.