Ogłoszenia parafialne

/ V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

3 kwietnia 2022

1. Na Gorzkie Żale zapraszamy dziś o godz. 17.15.

2. W związku z trwającymi rekolekcjami informujemy, iż nabożeństwo do św. Michała Archanioła zaplanowane na wtorek 05 kwietnia, zostanie odprawione tego dnia przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.45.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.

4. W czwartek 07 kwietnia w godz. 16.00 – 17.30 w domu parafialnym wydawane będą paczki świąteczne.

5. W najbliższy piątek 08 kwietnia, około godz. 18.30 przejdziemy Drogą Krzyżową ulicami naszej parafii. Procesja pójdzie trasą: Chrościckiego – Tumska – Świetlana – Urszuli – Chrościckiego i zakończy się pod Krzyżem na placu kościelnym. Prosimy o nieparkowanie samochodów na trasie procesji. Tego dnia nie będzie Drogi Krzyżowej dla dzieci.

6. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko w czasie Świąt Wielkanocnych, odbędzie się w sobotę 09 kwietnia o godz. 9.30.

7. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w czasie Świąt Wielkanocnych proszeni są o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami od poniedziałku 04 kwietnia do środy 13 kwietnia włącznie.

8. Dziś, podczas każdej Mszy św. odbywa się zbiórka żywności w ramach "Daru Ołtarza". Produkty żywnościowe zostaną przekazane najbardziej potrzebującym osobom z naszej parafii. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za Waszą ofiarność.

9. W kruchcie kościoła można nabyć świece Caritas.

10. W Niedzielę Palmową 10 kwietnia – przed wszystkimi mszami bielanki będą rozprowadzać palemki. Dochód ze sprzedaży zasili fundusz bielanek.

11. Za tydzień, Niedzielą Palmową rozpoczniemy obchody Wielkiego Tygodnia. Każdą Mszę św. będziemy rozpoczynać przed kościołem obrzędem poświęcenia palm.