Ogłoszenia parafialne

/ V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

21 marca 2021

1. Na Gorzkie Żale zapraszamy dziś o godz. 17.15. Ostatnie nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek 26 marca – dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. wieczornej.

2. Dziś, podczas każdej Mszy św. odbywa się zbiórka żywności w ramach "Daru Ołtarza". Produkty żywnościowe zostaną przekazane najbardziej potrzebującym osobom z naszej parafii. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za Waszą ofiarność.

3. W Niedzielę Palmową przed wszystkimi mszami bielanki będą rozprowadzać palemki. Dochód ze sprzedaży zasili fundusz bielanek.

4. Za tydzień, Niedzielą Palmową rozpoczniemy obchody Wielkiego Tygodnia. Każdą Mszę św. będziemy rozpoczynać przed kościołem obrzędem poświęcenia palm.

5. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w Niedzielę Palmową 28 marca i potrwają do środy 31 marca włącznie. Wygłosi je ksiądz Jacek Gomulski. Szczegółowy plan rekolekcji jest wywieszony w kruchcie kościoła. Wieczór konfesjonałów zaplanowany jest na środę 31 marca w godz. 19.00-23.00.

6. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w czasie Świąt Wielkanocnych proszeni są o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do piątku 26 marca włącznie.

7. W kruchcie kościoła można nabyć świece Caritas. Podczas zakupu należy przestrzegać reżimu sanitarnego. Sprzedaż będzie odbywać się aż do wyczerpania zapasów.

8. Komenda Stołeczna Policji ostrzega przed oszustami podającymi się za policjantów i wyłudzającymi pieniądze od starszych osób. Apelujemy o ostrożność.