Ogłoszenia parafialne

/ V NIEDZIELA WIELKANOCNA

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

24 kwietnia 2016

1. XI Marsz Świętości Życia pod hasłem „Człowiek miłosierny życiu zawsze wierny” przejdzie dziś ulicami Warszawy. Poprzedzi go Msza św. w Archikatedrze Warszawskiej o 11.00 .

2. Dzisiaj po Mszy św. o 11.00 zapraszamy do sali teatralnej na koncert laureatów konkursu piosenki religijnej „Sacrosong im. ks. Juliana Chrościckiego”. Szczególne zaproszenie kierujemy do rodzin z dziećmi i starszych.

3. Na prośbę papieża Franciszka dzisiaj odbywa się we wszystkich kościołach Europy zbiórka do puszek na rzecz ofiar konfliktu na Ukrainie.

4. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych we czwartek po Mszy św. o 18.00 .

5. Adoracja w piątek od Mszy św. wieczornej do 20.15 . W trakcie Adoracji możliwość spowiedzi.

6. Dnia 2 maja (następny poniedziałek) kancelaria będzie nieczynna.

7. Katechezy przedchrzcielne będą głoszone w sobotę 14 V, o 10.00 w kaplicy św. Łazarza. Zapraszamy na nie wszystkich, którzy chcą ochrzcić dzieci w czerwcu, lipcu, sierpniu i pierwszej połowie września.

8. Caritas zaprasza młodych, którzy chcieliby włączyć się w dzieło charytatywne Kościoła na spotkanie z ks. bp Piotrem Jareckim. Szczegółowe informacje u ks. Krystiana. Do końca kwietnia można jeszcze zarejestrować się do wolontariatu na ŚDM w Krakowie, dla wolontariuszy chcących pomagać w Warszawie termin zgłoszeń upływa 17 V.