Ogłoszenia parafialne

/ V NIEDZIELA WIELKANOCNA

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

28 kwietnia 2024

1.        Nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny – w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele i uroczystości o 17.15.

2.        W czwartek 02 maja o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji księdza proboszcza z okazji jego imienin.

3.        W piątek 03 maja przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze święte w porządku niedzielnym.

4.        W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 17.30. Adresy chorych można zgłaszać w zakrystii do środy włącznie.

5.        W dniach 1, 2 i 3 maja kancelaria nieczynna.

6.        W związku z zakończeniem pierwszego etapu remontu kościoła Msze św. w dni powszednie powracają do świątyni. Przerwa na spłacanie faktur potrwa do jesieni bieżącego roku. Do spłaty pozostało 566 226,40 zł.

7.        Bóg zapłać fundatorowi pasyjki i renowacji krzyża przy stacji kolejowej.

8.       Dziś podczas przedpołudniowych Mszy św. koncertuje w naszym kościele młodzież ze wspólnot Neokatechumentalych. Ofiary zebrane podczas koncertu przeznaczone będą na pielgrzymkę pokoleniową.

9.        Tą niedzielą pan organista Paweł Kucharczyk kończy współpracę z naszą parafią. Składamy serdeczne Bóg zapłać za 11 lat pracy pana organisty i życzymy wszelkiego błogosławieństwa na dalsze lata kariery zawodowej.


W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie:

śp. Marek Charliński

śp. Janina Barszcz