Ogłoszenia parafialne

/ V NIEDZIELA WIELKANOCNA

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

7 maja 2023

1. W poniedziałek 08 maja o godz. 17.15 wypominki. Po nich Msza św. w intencji zmarłych z naszych rodzin polecanych w wypominkach.

2. Próba przed I Komunią św. w poniedziałek 08 maja o godz. 16.00 – dzieci ze szkoły przy ul. Przepiórki z kl. 3a, we wtorek 09 maja o godz. 16.00 dla dzieci ze szkoły przy ul. Promienistej z kl. 3a i dzieci ze szkoły Vancouver. Spowiedź dla dzieci z obu grup w piątek 12 maja od godz. 16.00.

3. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę są proszeni o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

4. W piątek 12 maja o godz. 19.30 w kawiarni parafialnej odbędzie się spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupa drugoroczna.

5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupa pierwszoroczna – w piątek 12 maja o godz. 19.30 w kaplicy Łazarza.

6. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko w maju odbędzie się w sobotę 13 maja o godz. 9.30.

7. W przyszłą sobotę 13 maja pierwsza grupa dzieci przyjmie w naszej parafii I Komunię Świętą.

8. W przyszłą sobotę 13 maja po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie.

9. W przyszłą niedzielę 14 maja odbędzie się kolejny kiermasz ŚDM. Do nabycia będą świece własnej produkcji, zakwas na żur, ciasta, gofry, wata cukrowa, kwas
chlebowy i lemoniada.

10. Również w przyszłą niedzielę 14 maja po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na przygotowane przez dzieci i rodziców z naszej parafii przedstawienie pt. „Radość Zmartwychwstania”, nawiązujące także do urodzin Św. Jana Pawła II. Przedstawienie odbędzie się w sali teatralnej. Wstęp wolny.

11. Rodzice dzieci, które w tym roku mają obchodzić rocznicę I Komunii św. proszeni są o zgłaszanie dzieci mailowo lub telefonicznie do kancelarii parafialnej. Termin uroczystości został wyznaczony na niedzielę 04 czerwca na Mszy św. o godz. 11.00.

12. Przypominamy, że nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele i uroczystości o
17.15.