Ogłoszenia parafialne

/ V NIEDZIELA WIELKANOCNA

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

15 maja 2022

1. W poniedziałek, 16 maja br., przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i Metropolii Warszawskiej. Główne obchody będą miały miejsce w Narodowym Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie, ulicy Rakowieckiej. Tego dnia o godz. 18.00 zostanie odprawiona w Sanktuarium uroczysta Msza Święta. Zachęcamy do uczestnictwa.

2. Próba przed I Komunią św. w środę 18 maja o godz. 16.00 – dzieci ze szkoły przy ul. Przepiórki, o godz. 17.00 dzieci ze szkoły przy ul. Promienistej. Spowiedź dla dzieci z obu szkół w piątek 20 maja od godz. 15.30.

3. W przyszłą sobotę 21 maja ostatnia grupa dzieci przyjmie w naszej parafii I Komunię Świętą.

4. W środę 18 maja w kaplicy Łazarza po Mszy wieczornej ostatnie przed wakacjami spotkanie z wdowami św. Symforozy.

5. Msza w intencji prześladowanych chrześcijan w piątek 20 maja o godz. 20.00.

6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w sobotę 21 maja o godz. 11.00 w kaplicy Łazarza.

7. W przyszłą niedzielę 22 maja będziemy obchodzili niedzielę misyjną. Odwiedzi nas misjonarz, ks. Marek Ochlak. Będzie to okazja do bezpośredniego złożenia ofiary na misje, które prowadzą księża Oblaci NMP Niepokalanej.

8. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę są proszeni o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

9. Rodzice dzieci, które w tym roku mają obchodzić rocznicę I Komunii św. proszeni są o zgłaszanie dzieci mailowo lub telefonicznie do kancelarii parafialnej. Termin uroczystości został wyznaczony na niedzielę 05 czerwca na Mszy św. o godz. 11.00.

10. W dniach 03 – 11. października br. planowana jest pielgrzymka do Gruzji. Więcej informacji u ks. Pawła.