Ogłoszenia parafialne

/ V NIEDZIELA WIELKANOCNA

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

13 maja 2017

1. W poniedziałek 15 maja spotkanie organizacyjne dla rodziców kandydatów drugiego roku do bierzmowania o godz. 19.00 w kawiarence.

2. We wtorek 16 maja przypada Uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. Z tej okazji o godz. 18.00 w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli odbędzie się Msza Św., której przewodniczyć będzie ks. kard. Kazimierz Nycz.

3. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w następną niedzielę proszeni są o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

4. Konferencja przedchrzcielna w sobotę 20 maja o godz. 10.00 w kaplicy Łazarza.

5. W ramach Nocy Muzeów w sobotę 20 maja od godz. 18.00 będzie można zwiedzić Dom Arcybiskupów Warszawskich.

6. Rocznica I Komunii Świętej w następną niedzielę 21 maja o godz. 11.00. Spotkanie dla dzieci i rodziców w poniedziałek 15 maja o godz. 19.00 w kościele. Spowiedź dla dzieci rocznicowych w piątek 19 maja od godz. 17.00.

7. W tym roku przypada setna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Nasza parafia chcąc włączyć się w ten wielki jubileusz organizując w październiku na święto Matki Bożej Różańcowej ośmiodniową pielgrzymkę do Fatimy. Koszt i szczegółowe informacje w gablotach i u ks. Jerzego.

8. Fundacja im. ks.prof.Rumianka oraz Szkoła podstawowa nr 66 zapraszają na Konkurs Piosenki Religijnej „Sacrosong”. Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych a także przedszkolaki. Wszystkie informacje w tym formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie fundacjarumianka.pl oraz na plakatach wywieszonych przy wejściu do Kościoła. Koncert laureatów odbędzie się 28.V o godz. 12.00 w Sali teatralnej przy ul. Rybnickiej.