Ogłoszenia parafialne

/ UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

4 czerwca 2017

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie – w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele o 17.15.

2. Msza św. z nabożeństwem do św. Michała Archanioła we wtorek o 18.00. Podczas nabożeństwa można będzie składać na kartkach własne intencje.

3. Dzisiaj zbiórka na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Dziś też kończy się czas komunii wielkanocnej.

4. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w następną niedzielę, proszeni są o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

5. Fundacja im. ks. prof. Ryszarda Rumianka zaprasza dzieci z parafii na półkolonie. Odbędą się one w terminie 26 VI – 30 VI. Wszelkie informacje na stronie: fundacjarumianka.pl.

6. Spotkanie Bielanek i dziewczynek chcących sypać kwiatki w czasie procesji Bożego Ciała odbędzie się w środę 14 VI po Mszy św. wieczornej. Obecność obowiązkowa.

7. W związku ze zbyt małą liczbą chętnych planowana pielgrzymka do Fatimy nie odbędzie się.

8. Zapraszamy na koncert pt. „Muzyka warszawskich organistów w Archikatedrze”, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 11 VI w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela. Wystąpią artyści: Alicja Krasińska – sopran, nasz parafialny organista Paweł Kucharczyk – organy oraz Chór Kameralny „In Laetitia” pod dyrekcją Barbary Kucharczyk. W programie utwory Feliksa Rączkowskiego, Mariana Sawy i Stanisława Moryty oraz „Msza polska” Jana Maklakiewicza. Początek o 20.00. Wstęp wolny. Szczegóły na plakatach w kruchcie.

9. W przyszłą niedzielę o 12.45 z Placu Trzech Krzyży pod hasłem „Czas na Rodzinę” wyruszy XII Marsz dla Życia i Rodziny. Zapraszamy do udziału w Marszu wszystkich Parafian, a szczególnie rodziny z dziećmi.