Ogłoszenia parafialne

/ UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

29 maja 2022

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za waszą hojność podczas składania ofiar dla misjonarzy w zeszłą niedzielę. Zebrano około 10 tysięcy złotych.

2. Próba przed rocznicą I Komunii św. w czwartek 02 czerwca o godz. 16.30 – dla dzieci z obu szkół. Spowiedź dla dzieci rocznicowych w piątek 03 czerwca od godz. 16.00. Uroczystość rocznicy I Komunii św. w niedzielę 05 czerwca na Mszy św. o godz. 11.00.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 17.30. Adresy chorych można zgłaszać do środy włącznie.

4. W każdy pierwszy czwartek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00, Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza do wspólnej modlitwy w kaplicy adoracji.

5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w sobotę 04 czerwca o godz. 11.00 w kaplicy Łazarza.

6. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na festyn z okazji ich święta. W środę 01 czerwca na placu przed kościołem w godz. 15.00 – 17.00 dzieci będą mogły uczestniczyć w zabawach i warsztatach. Dla wszystkich dzieci darmowa wata cukrowa i popcorn.

7. W niedzielę, 5 czerwca br., w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, w ramach XV Święta Dziękczynienia, przeżywać będziemy ogólnopolskie dziękczynienie za beatyfikację Stefana Kardynała Wyszyńskiego Arcybiskupa Metropolity Gnieźnieńskiego i Warszawskiego, Prymasa Polski oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej FSK, Założycielki Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża. W tym dniu w sposób szczególny wyrazimy nasze dziękczynienie Bogu za nowych błogosławionych.

8. W sobotę 11 czerwca, w ramach wspólnej integracji, zapraszamy na spływa kajakowy rzeką Liwiec. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 8.00, powrót w godzinach wieczornych. W planie zwiedzanie Loretto i ognisko. Informacje i zapisy u księdza Pawła.

9. W dniach 1 – 8 sierpnia zapraszamy na rajd rowerowy szlakiem Green Velo. Informacje i zapisy u księdza Pawła.