Ogłoszenia parafialne

/ UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

30 maja 2021

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane będą w dni powszednie po mszy św. wieczornej a w niedziele i uroczystości o godz. 17.15.

2. Dziś po Mszy św. wieczornej będziemy śpiewać pieśni ku czci Matki Bożej. We wtorek 01 czerwca po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

3. W czwartek 03 czerwca przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. o 11.00 wyruszy procesja eucharystyczna ulicami Chrościckiego – Łuki Małe – Rybnicka. Prosimy o dostosowanie się do obostrzeń – zachowanie 1,5 m odstępów i założenie maseczek.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00. W piątek spowiedź od 17.30. Adresy chorych można zgłaszać w zakrystii i kancelarii do środy włącznie.

5. W dniach 03 i 04 czerwca kancelaria parafialna będzie nieczynna.

6. W niedzielę 06 czerwca podczas Mszy św. o godz. 12.30 zostanie uroczyście wprowadzony do naszej świątyni, po dokonanej renowacji, obraz Najświętsze Serca Pana Jezusa. Tego dnia kazania będą głosili księża Sercanie.

7. Kolejne konferencje przedchrzcielne odbędą się w sobotę 12 i 26 czerwca o godz. 9.30. Są to ostatnie konferencje przed wakacjami.

8. Rocznica I Komunii Świętej została zaplanowana na niedzielę 13 czerwca podczas Mszy św. o godz. 11.00. Rodzice, którzy chcieliby, by ich dzieci uczestniczyły w tej uroczystości, proszeni są o ich zgłaszanie mailowo lub telefonicznie do kancelarii parafialnej.

9. Osoba, która zamówiła intencję Mszy św. na niedzielę 20 czerwca na godzinę 18.00 proszona jest o pilny kontakt z kancelarią parafialną.

10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary przekazywane na konto parafialne oraz składane do puszki w kościele.