Ogłoszenia parafialne

/ UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

16 czerwca 2019

1. Msza na zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze szkoły Montessori Elipsoida we wtorek 18 czerwca o godz. 18.00. Msza dla dzieci i młodzieży ze szkół na Promienistej i Przepiórki w środę 19 czerwca o godz. 8.00.

2. Spotkanie Bielanek i dziewczynek chcących sypać kwiatki w czasie procesji Bożego Ciała odbędzie się we wtorek 18 czerwca po Mszy św. wieczornej. Obecność obowiązkowa.

3. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę są proszeni o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do wtorku włącznie.

4. W czwartek 20 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00 i 18.00. Po Mszy św. o 11.00 wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy ulicami: Rybnicka – Pianistów – Żeleńskiego – Chrościckiego – Rybnicka. Zachęcamy mieszkańców okolicznych domów do przyozdobienia okien i balkonów oraz (w miarę możliwości) przestawienia samochodów. Nie będzie nabożeństwa popołudniowego. Obecność Służby Liturgicznej, dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych obowiązkowa.

5. W dniach 20 i 21 czerwca (czwartek i piątek) kancelaria parafialna będzie nieczynna.

6. Msza w intencji prześladowanych chrześcijan zostanie odprawiona w piątek 21 czerwca o godz. 20.00 w kaplicy adoracji.