Ogłoszenia parafialne

/ UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

1 stycznia 2017

1. Dzisiaj Nieszpory o 17.15.

2. We wtorek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

3. W piątek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Po każdej mszy będzie można złożyć ofiarę na pomoc na misje. Tego dnia święcimy też kredę i kadzidło.

4. W pierwszy czwartek stycznia Adoracja do godz. 20.00.

5. Rada i Zarząd Dzielnicy Włochy zapraszają na koncert, który odbędzie się w naszym kościele w piątek 6 I o 19.00 (po wieczornej Mszy św.). W programie kolędy polskie w opracowaniach tradycyjnych i współczesnych oraz wybitne dzieło Benjamina Brittena pt. A Ceremony of Carols (Uroczyste kolędowanie) na chór, harfę i solistów. Wykonawcami koncertu będą: Elżbieta Szmyt – harfa; Alicja Krasińska – sopran; Małgorzata Romańska – sopran; oraz Chór kameralny „In Laetitia” pod dyrekcją Barbary Kucharczyk. Chór „In Laetitia” będzie śpiewał kolędy również w Niedzielę Chrztu Pańskiego (8 I) podczas Mszy św. o 11.00.

6. W następną niedzielę 8 I, po Mszy św. o 11.00, zapraszamy bielanki i ich rodziny na spotkanie opłatkowe do kawiarenki parafialnej.

7. W pierwszą sobotę stycznia nabożeństwo do Matki Bożej po Mszy św. o godz. 8.00.

8. Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się za dwa tygodnie – 15 I o 16.00.

9. Trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Wizyty rozpoczynamy w dni powszednie od 17.00 a w soboty od 10.00. Szczegółowy plan kolędy znajduje się tutaj. Nowych parafian prosimy o zgłaszanie się do kancelarii.