Ogłoszenia parafialne

/ Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

26 sierpnia 2018

1. Witamy w naszej wspólnocie nowego kapłana ks. Janusza Kapustę i życzymy mu dużo dobrych owoców w pracy duszpasterskiej.

2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Matki Bożej po Mszy św. o godz. 8.00.

3. Od soboty 01 IX powraca stały porządek Mszy św. w dni powszednie, tj. 7.15, 8.00 i 18.00.

4. Msza św. w intencji poległych i pomordowanych podczas II Wojny Światowej zostanie odprawiona w sobotę 01 IX o godz. 18.00.

5. W przyszłą niedzielę nieszpory z procesją eucharystyczną o godz. 17.15. Wszystkich zapraszamy serdecznie, a w sposób szczególny grupy i wspólnoty parafialne.

6. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na cele inwestycyjne naszej parafii.

7. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko we wrześniu, odbędzie się w sobotę 08 IX o godz. 9.30 w kaplicy Łazarza.

8. Msza św. inaugurująca rok szkolny dla dzieci ze Szkoły Podstawowej Montessori zostanie odprawiona w niedzielę 02 IX o godzinie 11.00. Dla pozostałych szkół w poniedziałek 03 IX o godz. 8.00.

9. W sobotę 01 IX nastąpi poświęcenie i otwarcie kaplicy Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu, wchodzącej w skład Centrum Modlitwy o Pokój, powstającego w bazylice NMP Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie. Uroczystości rozpoczną się o godz. 9.00.

10. Kochani, z serca zapraszamy na rekolekcje STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary, które odbędą się 06 października 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Spotkanie skierowane jest szczególnie do młodych, ale zaproszony jest każdy, kto chce we wspólnocie żywego Kościoła modlić się i wielbić Boga. W planie Msza Święta, Adoracja, konferencje ciekawych mówców, koncerty, i niespodzianki dla uczestników. Ludzie dziś szukają wzorców, dlatego pragniemy przedstawić najlepszy z możliwych wzór do naśladowania – Jezusa Chrystusa! Przyjedźcie! Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, znajomych, sąsiadów – wypełnijmy stadion. Bilety do nabycia przez stronę eBilet.pl Więcej informacji na stronie stadionmlodych.eu