Ogłoszenia parafialne

/ UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

20 listopada 2022

1. Tą niedzielą kończy się Rok Liturgiczny. Za tydzień rozpoczynamy Adwent, czas przygotowania do Bożego Narodzenia.

2. Rekolekcje adwentowe w tym roku odbędą się w dniach 18 – 20 grudnia. Wygłosi je ksiądz Jacek Grabowski.

3. We wtorek 22 listopada po Mszy św. wieczornej w kawiarni parafialnej odbędzie się zebranie Parafialnego Zespołu Caritas. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wspomóc zespół w organizacji akcji świątecznej.

4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupa młodsza – w piątek 25 listopada o godz. 19.00 w kaplicy Łazarza.

5. Od następnej niedzieli 27 listopada rozpocznie się akcja sprzedaży świec Caritas na stół wigilijny. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc osobom potrzebującym z naszej parafii.

6. Wizyta duszpasterska w tym roku rozpocznie się 28 listopada. Nowych parafian, którzy chcieliby przyjąć księdza w swoim domu, prosimy o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej do piątku 25 listopada włącznie.

7. Przypominamy, że dziś przed kościołem odbywa się kiermasz z pyszną kawą, zdrowymi sokami i gorącą czekoladą. Dochód ze sprzedaży wesprze młodych wyjeżdzających na Światowe Dni Młodzieży. Można jeszcze dołączyć do grupy.

8. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza do Częstochowy na nocne czuwanie z 10 na 11 grudnia. Szczegóły w kruchcie kościoła.

9. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego.